Велосипеди за призначенням

Hardtail

Це тип велосипеда, який не має задньої підвіски. На велосипед з даним типом рам можна ставити як жорсткі, так і амортизаційні вилки. У порівнянні з двухпідвісними рамами вони виграють у вартості, обслуговуванні, вазі та легкості педалювання.

Велосипеди за призначенням

Downhill

Це двухпідвісні велосипеди з дуже міцними рамами, вилками з довгим ходом і задніми амортизаторами з ходом 200-240 мм. Основне завдання таких байків — витримувати навантаження від руху на високих швидкостях по складних трасах виключно під гору.

Велосипеди за призначенням

Women

Жіночий різновид велосипеда, який володіє певними конструктивними особливостями рами. Крім цього, багато брендів постачають жіночі велосипеди з унікальним дизайном з автентичними принтами.

Велосипеди за призначенням

Road

Шосейний велосипед призначений для швидкої їзди по шосе. Це, скоріше, спортивний снаряд. Візитна картка — гнуте низько посаджене кермо, назване в народі «бараном». Рама досить висока і коротка.

Велосипеди за призначенням

Urban

Міські велосипеди призначені для неспішного і зручного пересування по місту. Це абсолютно неспортивні велосипеди. Характерні риси міського велосипеда: закрита або відкрита рама, зазвичай великі колеса з вузькими покришками та дрібним протектором.

Велосипеди за призначенням

Freeride

Гірський велосипед — який призначений для катання поза дорогами, і внаслідок цього, має особливу конструкцію, відмінну від шосейного, трекового і дорожнього (міського) велосипедів. Назва велосипеду походить від сукупності назв спортивних дисциплін.

Велосипеди за призначенням

BMX

Велосипед для виконання різних трюків на спеціальних майданчиках зі штучними перешкодами. Для нього характерні малі колеса, спеціальні опори по торцях осей коліс, та механізм, що дозволяє багаторазово обертати кермо в одному напрямку.

Велосипеди за призначенням

Dirt jump

Для тих хто любить екстрим, потужний і надійний велосипед, ви можете використовувати його як на трамплінах так і в жорстких міських умовах. Велосипеди оснащені дисковими гідравлічними гальмами, потужним амортизаторам, компонентами високого рівня.

Велосипеди за призначенням

Folding

Складний велосипед зручно зберігати в маленьких приміщеннях і перевозити на автомобілі або на громадському транспорті. Придатний для неспішних прогулянок на відносно невеликі відстані.

Велосипеди за призначенням

Fatbike

Володіє підвищеною прохідністю по різним типам пухких поверхонь, які погано або зовсім не прохідні на інших типах велосипедів, такі як: сніг, пісок, висока трава і т.д. Рекомендується для гірських або лісових маршрутів.

Велосипеди за призначенням

Kid's

Найрізноманітніші дитячі велосипеди невеликого розміру з 2, 3, 4 колесами. Бувають і багатошвидкісні аналоги гірських або шосейних велосипедів. Для самих маленьких останнім часом виробники стали пропонувати так звані велосипеди без педалей.

Велосипеди за призначенням

Scooter

Засіб пересування, що приводиться в рух шляхом відштовхування ногою від землі в положенні стоячи. Самокат використовується не тільки в якості персонального транспорту, але й для проведення дозвілля, заняття спортом і фізкультурою.

Велосипеди за призначенням

Unicycle

Транспортний засіб з одним колесом, до них відносяться і інтроцикли. Моноцикли можуть бути і моторизовані. Серед моноціклістов в даний час частіше використовується термін «уніцикл», ніж «одноколісний велосипед».

Велосипеди за призначенням

Tandem

Велосипеди для 2 осіб, забезпечені двома парами педалей. Велосипедисти зазвичай сидять один за одним, хоча в 1890-х роках випускався тандем, в якому велосипедисти сиділи поруч. Керує передній велосипедист.