Зверніть увагу! Ініціатива спільноти «Велопатруль» працює в тестовому режимі, на разі ведеться розробка і тестування формату взаємодії між волонтерами та громадою.

Прагнете допомагати людям, підтримувати і розвивати громадський порядок у місті Луцьк та Волинській області, а також маєте хоча б трохи вільного часу? – Долучайтеся до однодумців, станьте волонтером Велолуцька.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникла необхідність у допомозі волонтерів Велолуцька, скористайтесь формою нижче і ми спробуємо вам допомогти. Необхідний супровід в темну пору чи виникла ситуація з недобросовісними громадянами? – Звертайтесь.

Локація на карті * Визначити

Яка ціль ініціативи?

В умовах високої кількості посягань, скоєних в громадських місцях і на вулиці, а також псування людського та державного майна, актуальними залишаються завдання щодо подальшого впровадження в охорону громадського порядку сучасних технічних засобів та людських сил, саме тому була впроваджена ініціатива «Велопатруль».

Бажаєте допомагати?

Правопорядок – необхідна умова існування будь-якого суспільства. Однак забезпечити ідеальний правопорядок та підпорядкувати вчинки людей загальними правилами (законами), в реальному житті неможливо. Крім того, підтримка правопорядку вимагає досить значних витрат і зусиль. Саме тому наша спільнота просить громадян частіше звертатися до закликів своєї совісті, людської гідності та честі, цілям і шляхам свого життєвого і професійного покликання, а також залишатися морально-порядною людиною.