Головна місія спільноти Велолуцьк

Комфортний та безпечний простір для велосипедистів

Сповненні амбіцій та прагнень змін, рішучості та впевненості, можливостей та досвіду – це команда Велолуцька. Прекрасний спосіб відчути себе молодим, активним і підкорюючим нові горизонти – це звичайно ж, велосипед. Спортивні заїзди, виїзди на пікнік та подорожі – роблять велосипед незамінним атрибутом життя сучасної людини. Насамперед наш проект направлений на соціальний розвиток в напрямку як велоспорту так і звичайної їзди на велосипедах, сприяння будівництву інфраструктури (доріжки, парковки, пункти прокату і ремонту і т.д.) ми прагнемо щоб велосипед був не тільки засобом розваги, а й засобом пересування.

Нами керує нестримне бажання зробити Луцьк одним з найбільш пристосованих для їзди на велосипеді міст європи, тому що ми повірили, що велосипед може стати частиною життя Лучан, а наше місто стане зручніше та безпечніше. Для того, щоб Лучани змогли долучитися до веложиття, потрібно забезпечити всі необхідні умови для експлуатації велосипеда, тобто займатися розвитком велоінфраструктури та пропагандою велоруху.

Велолуцьк це спільнота людей, небайдужих до альтернативного транспорту, яка робить вибір на користь здорового і щасливого життя. Приєднуйтесь до нашої великої родини, змінимо Луцьк та Волинь разом!

Партнери спільноти:

Зробимо місто Луцьк та Волинську область велосипедними разом!

Єдиний простір велоруху

Мета нашої команди зробити усіх блищими один до одного, саме в такий момент люди зможуть досягти більшого і створити умови для формування кращого суспільства.

Популяризація велоруху

Наша спільнота робить усе можливе для популяризації велосипеда як транспортного засобу, ми сприяємо організації подій (велопробіги, фестивалі, відкриті уроки тощо).

Комфорт та безпека

Найважливішими факторами розвитку велосипедного транспорту є безпека руху та підвищення культури поведінки на дорогах. Це як основа реалізації нашої стратегії.

Розвиток інфраструктури

Це основа розвитку велосипедного транспорту, вона дозволяє регулювати і регламентувати рух велосипедистів. Але перш за все вона робить велосипедний транспорт безпечнішим.

Учасники спільноти Велолуцьк

Андрій Кучер

Учасник

Анна Воробчук

Волонтер

Ірина Мельничук

Учасник

Олексій Грек

Засновник

Юлія Грек

Координатор

Юрій Кучер

Радник